Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Wrocław

Jeśli jakość wody w Twoim domu pozostawia wiele do życzenia, możesz być pewien, że będziemy w stanie Ci pomóc.

Głównym obszarem naszej działalności jest Wrocław, a nasi pracownicy są w stanie wskazywać rozwiązania, które będą odpowiadały potrzebom nie tylko klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Wrocław

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: wroclaw@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Możemy przy tym pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, co jest naszym dodatkowym atutem i sprawia, że warto nam zaufać.

Przygotowana przez nas oferta jest wyjątkowo zróżnicowana, wyzwania nie stanowi więc dla nas nie tylko odwrócona osmoza, ale również skomplikowane zestawy filtrów, które znajdują zastosowanie w fabrykach. Za każdym razem dokonujemy też badania wody na życzenie klienta, aby zasugerować mu rozwiązanie w pełni odpowiadające jego potrzebom. Na terenie Wrocławia świadczymy też usługi w zakresie monitoringu i serwisu sprzętu.

Uzdatnianie wody we Wrocławiu to dla nas żaden problem

Co ważne, wspieramy zarówno użytkowników wodociągów miejskich, jak i wody, która pochodzi z ujęć głębinowych.

Wodociągi miejskie i ich specyfika

Choć przyjmuje się, że woda wodociągowa we Wrocławiu jest zdatna do picia, wielu jej użytkowników podchodzi sceptycznie do podobnych zapewnień. Wodociągi miejskie doprowadzają do jej uzdatniania, ma to jednak miejsce w ich zakładach, nie zaskakuje więc to, że już w czasie transportu wody do kranów może dojść do jej wtórnego zanieczyszczenia. Uzdatnianie takiej wody przed spożyciem jest zatem dobrym posunięciem.

Nie można przy tym narzekać na wybór rozwiązań, które są polecane odbiorcom. Wśród tych, które cieszą się największą popularnością znajduje się między innymi odwrócona osmoza, a więc montowany w kuchni filtr, który przygotowuje wodę do celów spożywczych oraz stacja uzdatniania wody na cały dom. W cenie są również zmiękczacze, które walczą z problemem twardej wody.

Studnie głębinowe i ich problemy

Gdy analizujemy ujęcia głębinowe na terenie Wrocławia nie możemy zaprzeczyć temu, że woda może budzić spore zastrzeżenia. Podstawowy problem z nią związany wiąże się z tym, że często bywa mętna, choć jej zapach i smak również nie nastrajają optymistycznie.

Naukowcy potwierdzają, że wysoka wartość magnezu i żelaza jest rzeczywiście problematyczna. Spore wyzwanie stanowi też podwyższone stężenie azotanów, które sugeruje obecność w wodzie bakterii.

I w takim przypadku woda może jednak spełniać nasze oczekiwania. Jest to możliwe dzięki profesjonalnym odżelaziaczom wody, choć pomocne okazują się również specjalne lampy bakteriobójcze.

Cytat

Woda z wrocławskich wodociągów nigdy nie była najlepsza, ale w ciągu ostatniego roku jej jakość pogorszyła się drastycznie: do niedawna straszyła wyłącznie jej barwa, teraz doszedł do tego jeszcze nieprzyjemny smak i zapach cieczy. Szukając rozwiązań w zakresie technologii uzdatniania wody trafiliśmy na firmę Klarsan, która nie tylko podjęła się wykonania profesjonalnej analizy, ale ponadto dobrała i zamontowała filtr do wody, idealnie spełniający nasze oczekiwania. Dziękujemy za profesjonalną pomoc.


Lidia i Karol Żuk
przedsiębiorcy

Cytat

Firma Klarsan to prawdziwy specjalista w dziedzinie uzdatniania wody dla zastosowań przemysłowych. Kooperację rozpoczęliśmy przy okazji montażu specjalistycznego zestawu filtrów do celów farmaceutycznych w zakładzie produkcyjnym we Wrocławiu, obecnie współpracujemy na terenie całej Polski, korzystając z usług firmy przy każdej kolejnej realizacji. Polecam ze względu na atrakcyjne ceny urządzeń i usług, indywidualne podejście do klienta i elastyczną ofertę, dostosowaną zarówno do odbiorców domowych, jak i dużych zakładów przemysłowych.

Antoni Wieszcz
dyrektor produkcji

Cytat

Poszukując firmy zajmującej się uzdatnianiem wody na terenie Wrocławia można podjąć tylko jedną słuszną decyzję: Klarsan to zespół profesjonalistów, którzy znajdą rozwiązanie na każdy problem z wodą. Firma charakteryzuje się spersonalizowanym podejściem do swoich klientów, które zawsze skutkuje najlepiej dobranymi urządzeniami i atrakcyjną ceną usługi. Polecam zwłaszcza dużym firmom, zdecydowanym na długofalową współpracę.


Tadeusz Perlikowski
zastępca kierownika obiektu

Cytat

Moje problemy z wodą zaczęły się od widocznego osadu z kamienia, jednak profesjonalna analiza wody i interpretacja jej wyników wskazały na szereg innych nieprawidłowości. Temat uzdatniania wody jest mi zupełnie obcy, dlatego zdecydowałam się na pomoc specjalistów. Filtr do wody zamontowany przez firmę Klarsan okazał się rozwiązaniem wszystkich moich problemów. Wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody i wszechstronne usługi Klarsanu polecam każdemu mieszkańcowi Wrocławia, który chciałby poprawić jakość swojej wody i... życia!

Barbara Zawilska
nauczycielka

realizacja: omarketing.pl