Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Gdańsk

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie działania podjąć, aby zapewnić lepszą jakość wody w Twoim domu. Jeśli nam zaufasz, przekonasz się, że może być ona naprawdę czysta.

Naszym zadaniem jest profesjonalne uzdatnianie wody, a głównym obszarem prowadzonej przez nas działalności jest Warszawa. Naszym atutem jest również to, że dajemy gwarancję na działanie polecanych przez nas urządzeń i znakomite parametry wody.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Gdańsk

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: gdansk@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Uzdatnianiem wody zajmujemy się od wielu lat, można więc na nas polegać.

Nasza oferta obejmuje urządzenia przeznaczone tak dla użytkowników domowych, jak i przemysłowych. Wyzwaniem nie jest więc dla nas ani odwrócona osmoza w kuchni, ani zestaw filtrów w fabryce. Co więcej, każda sprawa może liczyć na indywidualne podejście z naszej strony, nie tylko bowiem badamy wodę, ale i dobieramy odpowiednią technologię jej uzdatniania. Na terenie Gdańska oferujemy też monitoring i serwis filtrów do wody.

Uzdatnianie wody w Gdańsku to dla nas żaden problem

Nasze usługi są adresowane nie tylko do użytkowników wodociągów miejskich, ale i studni głębinowych.

Wodociągi miejskie

Przyjmuje się, że woda wodociągowa w Gdańsku jest zdatna do picia. Jest przecież dość droga, można więc oczekiwać, że wodociągi zadbają o jej jakość. Okazuje się jednak, że teoria i praktyka nie zawsze idą ze sobą w parze, choć bowiem wodociągi uzdatniają wodę na terenie swoich zakładów, nie zawsze odpowiadają za to, co trafia do naszych kranów. Sama magistrala wodociągowa także pozostawia wiele do życzenia, a w trakcie przepływu woda ulega tak zwanemu wtórnemu zanieczyszczeniu.

Użytkownicy wody miejskiej mogą skorzystać z dwóch rodzajów urządzeń. Jeśli zależy im na uzdatnieniu wody w jednym pomieszczeniu, najlepszym rozwiązaniem będzie odwrócona osmoza, a więc filtr montowany w kuchni i produkujący wodę przeznaczoną do celów spożywczych. Inną opcją jest instalacja stacji uzdatniania wody, której zasięg obejmuje cały dom. Woda w Warszawie jest wodą twardą, dobrym rozwiązaniem może być więc zastosowanie jej centralnego zmiękczacza.

Studnie głębinowe

Również woda pochodząca z ujęć głębinowych na terenie Gdańska pozostawia wiele do życzenia. Mieszkańcy skarżą się przy tym zarówno na jej barwę i zapach, jak i na mętność.

Największym problemem okazuje się w jej przypadku wysoka zawartość magnezu i żelaza, która wpływa na jej walory organoleptyczne. Jeśli stężenie azotanów jest podwyższone, może też wskazywać na obecność w wodzie bakterii.

Okazuje się jednak, że nawet woda bardzo zanieczyszczona jest możliwa do uzdatnienia, jesteśmy więc w stanie doprowadzić ją do parametrów oczekiwanych przez klienta. Nasza oferta obejmuje miedzy innymi profesjonalne odżelaziacze oraz lampy bakteriobójcze rozwiązujące zanieczyszczenie mikrobiologiczne.

Cytat

Woda z wodociągów w Gdańsku nigdy nie dawała mi powodów do zmartwień, jednak po przeprowadzce do zabudowy jednorodzinnej zmuszony zostałem do czerpania z ujęcia studziennego. Niestety, zarówno barwa wody, jak i jej smak nie pozwalały na wykorzystanie jej do gotowania potraw, a tym bardziej przygotowania napoi. Firma Klarsan zaproponowała filtr odwróconej osmozy, który nie tylko oczyszcza wodę, ale dodatkowo ją jonizuje. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z tej metody uzdatniania i gorąco polecamy każdemu, kto ma problem z nieczystościami wody pitnej.

Artur Dobrowolski
specjalista ds. turystyki

Cytat

Uzdatnienie wody pitnej w luksusowych obiektach hotelowych było niezwykle ważnym punktem strategii rozwoju naszej firmy. Ekologiczne rozwiązania i nowoczesny design są domeną naszej sieci, tym bardziej chcieliśmy więc odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów, w czym pomogła nam gdańska firma Klarsan. Montaż filtrów do wody w każdym apartamencie był doskonałym pomysłem, który docenili odwiedzający nasze obiekty. Dziękuję za owocną współpracę i mam nadzieję na jej dalszy rozwój w przyszłości.

Patrycja Barska
specjalista ds. obsługi kluczowego klienta

Cytat

Dziękuję za profesjonalną obsługę firmie Klarsan, która dobrała i zamontowała filtr do wody w naszej domowej instalacji. Poszukiwaliśmy specjalisty z zakresu uzdatniania wody z dużą zawartością azotanów i amoniaku, ze względu na bliskość okolicznych pól uprawnych. Firma Klarsan działa na terenie Gdańska, ale także w jego bezpośrednich okolicach, dlatego nie mieliśmy żadnych problemów z umówieniem się na montaż poza granicami miasta. Filtr do wody, który dobrano do naszych warunków jest wydajny, a oferta cenowa, którą dla nas przygotowano była znacznie korzystniejsza, niż w firmach konkurencyjnych.

Piotr Roczek
pszczelarz

Cytat

Po raz pierwszy zainteresowałem się tematem uzdatniania wody już za późno – kamień kotłowy zajął cały bęben pralki, doszczętnie niszcząc urządzenie, które w tamtym czasie nie miało jeszcze trzech lat. Poszukując rozwiązań zdecydowałem się na kontakt z firmą Klarsan, która przeprowadziła analizę, a następnie dobrała filtr do składu chemicznego naszej wody. Zmiękczacz działa bezawaryjnie już drugi rok, a nowa pralka jest całkowicie wolna od osadu. Prawdopodobnie najlepsza firma uzdatniająca wodę na terenie Gdańska i całego Trójmiasta.


Michał Rybak
lekarz medycyny sądowej

realizacja: omarketing.pl