Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Kraków

Jakość wody nie zawsze budzi zadowolenie jej użytkowników. Jeśli i Ty masz do niej zastrzeżenia, jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Naszym głównym obszarem działalności jest Kraków, a jednym ze znaków rozpoznawczych jest dostosowanie przygotowanej przez nas oferty tak do potrzeb użytkowników domowych, jak i przemysłowych. Na wszystkie produkty dajemy przy tym gwarancję.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Kraków

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: krakow@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Nasza firma zajmuje się uzdatnianiem wody już od lat, doskonale wiemy więc, jakie działania podejmować, aby zmienić jej stan.

Nasza oferta obejmuje zarówno odwróconą osmozę, jak i zestawy filtrów wykorzystywane w fabrykach, za każdym razem jesteśmy przy tym w stanie tak dobrać rozwiązanie, aby spełniało ono indywidualne potrzeby naszych klientów. Na życzenie klientów dobór odpowiedniej technologii poprzedzamy zresztą badaniem wody, a na terenie Krakowa prowadzimy również systematyczny monitoring i serwis rozwiązań stanowiących część naszej oferty.

Uzdatnianie wody w Krakowie to dla nas żaden problem

Przygotowane przez nas rozwiązania są skierowane zarówno do użytkowników wodociągów miejskich, jak i do osób, które korzystają ze studni głębinowych.

Wodociągi miejskie

Przyjmuje się, że woda w Krakowie pochodząca z wodociągów miejskich jest zdatna do picia. Choć jednak takie są założenia samych pracowników, często budzą one wątpliwości. Owszem, wodociągi uzdatniają wodą na terenie swojego zakładu, gdy jednak pokonuje ona trasę wiodącą ją do naszych kranów, powszechnym zjawiskiem jest jej wtórne zanieczyszczenie. Uzdatnienie jej przed spożyciem jest więc mądrym posunięciem.

Osoby zainteresowane uzdatnianiem wody wodociągowej mogą korzystać z kilku rozwiązań. Odwrócona osmoza to filtr instalowany w kuchni, który oczyszcza wodę do celów spożywczych. Rozwiązaniem o działaniu zakrojonym na szerszą skalę jest stacja uzdatniania wody na cały dom, a z problemem twardej wody dobrze radzą sobie jej zmiękczacze.

Studnie głębinowe

Również osoby, które korzystają z ujęć głębinowych w Krakowie często zwracają uwagę na to, że jakość wody nie jest w nich najwyższa. Wątpliwości budzi przy tym nie tylko barwa i zapach wody, ale i to, że bywa ona dość mętna.

Badania stanu wody potwierdzają wysoką wartość magnezu i żelaza, problemem może okazać się jednak również wysokie stężenie azotanów, o którym wiadomo, że często sugeruje obecność bakterii w wodzie.

Nawet woda szczególnie zanieczyszczona jest jednak możliwa do uzdatnienia. Jest to możliwe miedzy innymi dzięki profesjonalnym odżelaziaczom oraz lampom bakteriobójczym.

Cytat

Problem z wodą studzienną w Krakowie jest szeroko znany wszystkim jej użytkownikom. Także i my po przeprowadzce do domu jednorodzinnego z ujęciem tego typu musieliśmy zastanowić się nad uzdatnieniem wody, zwłaszcza pitnej. Dzięki specjalistom z firmy Klarsan wymarzony filtr kuchenny dobraliśmy zaledwie w kilka minut, sam montaż natomiast nie trwał dłużej, niż godzinę. Polecam każdemu, kto wie, że potrzebuje filtra do wody, nie jest tylko pewien jakiego. Pracownicy firmy nie tylko dobiorą sprzęt idealnie do warunków, ale także wdrożą mieszkańców domu w jego działanie.

Patrycja Kępa
laryngolog

Cytat

W ramach współpracy z firmą Klarsan zrealizowaliśmy już ponad 50 wspólnych projektów na terenie Krakowa i okolic, oddając do dyspozycji inwestycje mieszkalne charakteryzujące się nowoczesnym wyposażeniem i pro-ekologiczną technologią. Filtry do wody oferowane przez firmę są doceniane przez naszych klientów, a szybka realizacja i niezwykle korzystna oferta cenowa pozwala na dynamiczną współpracę, którą polecamy wszystkim zainteresowanym technikami uzdatniania wody niezmiennie od sześciu lat.

Zbigniew Walczak
deweloper budowlany

Cytat

Firma Klarsan zajmuje się wyborem, montażem i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym wszystkich hoteli w naszej sieci, także poza Krakowem. Elastyczność oferty i sposobów jej realizacji pozwala na dopasowanie odpowiednich filtrów do wody niemal do każdych warunków. W ramach pełnej obsługi sieci, firma jest odpowiedzialna także za analizę składu chemicznego wody, w celu dopasowania najlepszej metody jej uzdatnienia. Dzięki indywidualnej ofercie, Klarsan jest ponadto najkorzystniejszą finansowo propozycją dla dużych korporacji.

Eliza Pawlak
menadżer

Cytat

Nie spodziewaliśmy się, że woda na zamkniętym osiedlu w Krakowie, na którym mieszkamy, jest tak kiepskiej jakości, dopóki wspólnota nie zdecydowała się na profesjonalną analizę w wykonaniu firmy Klarsan. Interpretacja wyników zmroziła krew wszystkim mieszkańcom, dlatego zdecydowaliśmy się na kompleksowe uzdatnienie wody dla całego ujęcia. Początkowo obawialiśmy się kosztów wdrożenia centralnego filtra do wody, ale wycena Klarsanu okazała się korzystna, a realizacja szybka. Stacja sprawuje się wyśmienicie, a poprawa jakości wody widoczna jest gołym okiem.

Maria Pachuta
prezes zarządu wspólnoty mieszkaniowej

realizacja: omarketing.pl