Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Warszawa

Wiemy jak polepszyć jakość wody w Twoim domu. Zaufaj nam, a poczujesz czym jest naprawdę czysta woda.

Zajmujemy się uzdatnianiem wody. Warszawa to główny obszar naszej działalności. Współpracując z nami możesz czuć się bezpieczny. Dajemy gwarancję na działanie urządzeń i doprowadzenie wody do określonych parametrów.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Warszawa

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 696 965 194
e-mail: warszawa@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Możesz na nas polegać – zajmujemy się uzdatnianiem wody od wielu lat.

Dobieramy urządzenia dla użytkowników domowych i przemysłowych. Nie ważne, czy interesuje Cię odwrócona osmoza do kuchni, czy zestaw filtrów do fabryki. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Na życzenie Klientów badamy wodę i dobieramy odpowiednią technologię uzdatniania wody. Na terenie Warszawy systematycznie montujemy i serwisujemy filtry do wody.

Uzdatnianie wody w Warszawie to dla nas żaden problem

Z naszych usług korzystają użytkownicy wodociągów oraz posiadacze studni głębinowej.

Użytkownicy wodociągów miejskich

Woda wodociągowa w Warszawie powinna być zdatna do picia. W końcu jest dość droga, więc wodociągi miejskie powinny zadbać o jej jakość. W praktyce nie zawsze tak to wygląda. Wodociągi miejskie uzdatniają wodę na terenie swoich zakładów, ale to co trafia do naszego kranu to zupełnie inna bajka. Magistrala wodociągowa na terenie Warszawy pozostawia wiele do życzenia. Woda w trakcie przepływu ulega wtórnemu zanieczyszczeniu. Warto więc ją uzdatnić przed spożyciem.

Dla użytkowników wody miejskiej dedykujemy dwa rodzaje urządzeń. Jeżeli chcesz uzdatniać wodę w jednym pomieszczeniu to zainstaluj odwróconą osmozę. To filtr, który montuje się w kuchni. Urządzenie produkuje wodę do celów spożywczych. Druga opcja to instalacja stacji uzdatniania wody na cały dom. Woda w Warszawie jest twarda więc polecamy centralne zmiękczacze wody. Takie urządzenia kompleksowo usuwają problem kamienia kotłowego.

Posiadacze studni głębinowych

Woda z ujęć głębinowych na terenie Warszawy pozostawia wiele do życzenia. Codziennie odbieramy telefony od mieszkańców tego województwa, którzy skrąża się na barwę, zapach, mętność wody. Można więc powiedzieć, że uzdatnianie wody ze studni na terenie Warszawy to dla nas codzienność.

Największym problemem jeżeli chodzi o wodę ze studni jest wysoka wartość żelaza i manganu. Wpływają one na walory organoleptyczne wody. Podwyższone stężenie azotanów może wskazywać na obecność bakterii w wodzie.

Na szczęście nawet bardzo zanieczyszczoną wodę da się uzdatnić. Jesteśmy w stanie doprowadzić każdą wodę do określonych parametrów. Nie spoczniemy dopóki nie będziesz w pełni zadowolony z jakości wody. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne odżelaziacze wody i lampy bakteriobójcze, które usuwają problem zanieczyszczenia mikrobiologicznego.

Cytat

Woda w Warszawie jest chyba znana w całej Polsce – niestety nie ze względu na swoją czystość. Przeciwnie - brązowy odcień cieczy i jej nieprzyjemny zapach nie pozwalały nam cieszyć się kawą i herbatą przez długie lata. Dzięki firmie Klarsan problem zniknął w oka mgnieniu. Filtr do wody dobrany do naszej instalacji to kompaktowe i estetyczne urządzenie, które świetnie radzi sobie z uzdatnianiem nieczystości. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i polecam.

Lech Malinowski
administrator baz danych

Cytat

Owocną współpracę z firmą Klarsan podjęliśmy przy okazji wyposażenia lokalu gastronomicznego w Warszawie - panowie inżynierowie zajęli się zarówno analizą, jak i dobraniem i montażem odpowiednich filtrów do wody pitnej. Dzięki profesjonalnej obsłudze całość procesu udało się przeprowadzić zaledwie w ciągu jednego tygodnia. Urządzenia działają bezawaryjnie już drugi rok, a my kontynuujemy współpracę także poza terenem stolicy.

Krystyna Pawłowska
restauratorka

Cytat

Proces uzdatniania wody w budynku biurowym rozpoczęliśmy od analizy składu chemicznego wody, którą wykonała dla nas warszawska firma Klarsan. Na podstawie uzyskanych wyników udało się dobrać filtr do wody, który zneutralizował wszystkie występujące w niej zanieczyszczenia. Gorąco polecamy współpracę z firmą, w szczególności będąc wdzięcznymi za szybki termin realizacji. Mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości, także w ramach pozostałych obiektów na terenie całej Polski.

Marek Wróblewski
kierownik oddziału

Cytat

Mętna woda o brunatnym zabarwieniu to częsty problem mieszkańców centrum Warszawy. W ramach wspólnoty mieszkaniowej podjęliśmy dyskusję o jej uzdatnieniu w ramach centralnego systemu obejmującego cały budynek. Realizacją zajęła się firma Klarsan. Zarówno analiza, dobór jak i montaż filtra nie trwały długo, a całość procesu była skrupulatnie dyskutowana z lokatorami i zarządem wspólnoty. Z niedawnej współpracy wynieśliśmy same pozytywne doświadczenie i gorąco polecamy firmę wszystkim mierzącym się z podobnymi problemami.

Patryk Zawilski
zarządca wspólnoty mieszkaniowej

realizacja: omarketing.pl