Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Rzeszów

Jeśli stan wody w Twoim mieszkaniu lub zakładzie pracy wydaje się Ci daleki od ideału, jesteśmy przekonani o tym, że będziemy potrafili Ci pomóc.

Nasza firma już od lat zajmuje się uzdatnianiem wody i cieszy się zaufaniem klientów. Terenem, na którym działamy jest Rzeszów, a ponieważ charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, wyzwania nie stanowi dla nas zarówno pomaganie odbiorcom indywidualnym, jak i firmom.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Rzeszów

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: rzeszow@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Spełniamy oczekiwania nawet tych klientów, którzy mają szczególnie duże wymagania. Nie może być jednak inaczej, skoro cechuje nas wieloletnie doświadczenie.

Równie dobrze radzimy sobie tak z odwróconą osmozą, jak i z systemem filtrów przeznaczonych do fabryk, na życzenie klienta możemy przy tym dokonać badania wody jeszcze przed zasugerowaniem właściwego rozwiązania. Nasze możliwości są zresztą jeszcze większe, mieszkańcy Rzeszowa mogą więc liczyć na regularny monitoring i serwis zakupionego u nas sprzętu.

Uzdatnianie wody w Rzeszowie to dla nas żaden problem

Warte podkreślenia jest i to, że wspieramy zarówno osoby, które czerpią wodę z ujęć głębinowych, jak i te, które stosują wodę z wodociągów miejskich.

Oferta dla użytkowników wodociągów miejskich

Choć rzeszowska woda wodociągowa jest uznawana za zdalną do picia, jej uzdatnienie przed spożyciem wydaje się mądrym posunięciem. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że proces jej oczyszczania następuje na terenie zakładów wodociągowych, nim wiec woda trafi do naszych kranów może dojść do jej wtórnego zanieczyszczenia. Dobrze jest zabezpieczyć się przed taką ewentualnością.

Uzdatnianie wody może odbywać się na przynajmniej kilka sposobów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest między innymi odwrócona osmoza, a więc specjalny filtr, który instaluje się w kuchni po to, aby możliwa była produkcja wody przeznaczonej do celów spożywczych. Nie zaszkodzi również, jeśli pomyślimy o stacji uzdatniania wody na cały dom oraz o jej zmiękczaczu.

Oferta dla posiadaczy studni głębinowych

Woda, która pochodzi z rzeszowskich ujęć głębinowych, również nie musi budzić entuzjazmu. Nie może być zresztą inaczej, skoro zarówno jej mętność, jak i zapach oraz barwa często wywołują zastrzeżenia.

Badania jej stanu nie rozwiewają przy tym niepokoju, okazuje się bowiem, że wartość magnezu i żelaza jest dość wysoka. Problemem może być również podwyższone stężenie azotanów, które często sugeruje obecność w wodzie bakterii.

Po raz kolejny okazuje się jednak, że nowoczesne rozwiązania radzą sobie nawet z wodą bardzo zanieczyszczoną. Warto zatem pomyśleć zarówno o profesjonalnych odżelaziaczach, jak i lampach bakteriobójczych.

Cytat

Zastrzeżenia w stosunku do smaku i zapachu wody z rzeszowskich wodociągów miałem od zawsze, ale dopiero analiza chemiczna jej składu skłoniła mnie do rozważań na temat technologii uzdatniania wody. Na szczęście szybko trafiłem na profesjonalną i w pełni kompetentną firmę, która nie tylko wykonała badanie i pomogła mi w interpretacji jego wyniku, ale także dobrała i zamontowała wybrany filtr do wody. Całość procesu – od decyzji o wykonaniu analizy po sam montaż wielofunkcyjnej stacji – trwała zaledwie dwa tygodnie.

Mikołaj Piekarz
przedsiębiorca

Cytat

Podczas budowy domu uzdatnienie wody – zwłaszcza pitnej – było dla nas szczególnie ważne. Samodzielne poszukiwania odpowiednich filtrów okazały się prawdziwą męką. Na szczęście szybko skontaktowaliśmy się z rzeszowską firmą Klarsan, która po krótkiej konsultacji i ocenie naszych oczekiwań z łatwością dobrała dwa urządzenia, dzięki którym jakość wody w domowej instalacji nie pozostawia nic do życzenia. System odwróconej osmozy i kompaktowy zmiękczacz sprawują się świetnie, a indywidualna wycena pozwoliła nam zaoszczędzić ponad 1000zł.

Anna i Radosław Pawlak
trenerzy personalni

Cytat

Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do klienta, którym charakteryzuje się firma Klarsan. Współpracę z firmą podjąłem przy okazji otwarcia lokalu gastronomicznego w Rzeszowie, i kontynuowałem wraz z rozrostem sieci restauracji. Za każdym razem warunki instalacji wodnej zostały zbadane, a parametry urządzenia dobrane optymalnie pod ich kątem. Dzięki temu filtry pracują bezawaryjnie już kilka lat. Jeszcze raz dziękuję za owocną współpracę i przekazaną wiedzę o technologiach uzdatniania wody.

Tadeusz Raczkowski
szef kuchni

Cytat

W imieniu całego biura chciałabym podziękować firmie Klarsan za pełen profesjonalizm i błyskawiczną realizację zlecenia. Na uzdatnienie wody pitnej w siedzibie zdecydowaliśmy się w poniedziałek, a montaż filtra pracownik firmy Klarsan przeprowadził jeszcze w tym samym tygodniu. Odwrócona osmoza sprawuje się świetnie, poprawiając smak napojów przygotowywanych w biurze. Zachwyceni efektem uzdatnienia wody w rzeszowskim oddziale chętnie podejmiemy współpracę także w pozostałych filiach.

Monika Grzywaczewska
koordynator projektu

realizacja: omarketing.pl