Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005
Filtry do wody » Uzdatnianie wody » Uzdatnianie wody Sopot

Uzdatnianie wody Sopot

Zadaniem naszej firmy jest polepszenie jakości wody w Twoim domu. Wiemy, jak to zrobić, warto jest więc nam zaufać.

Nasza firma działa na terenie Sopotu i zajmuje się profesjonalnym uzdatnianiem wody. Osoby, które współpracują z nami mogą przy tym czuć się bezpieczne, dajemy bowiem gwarancję na to, że oferowane przez nas urządzenia doprowadzą wodę do oczekiwanych parametrów.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Sopot

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: sopot@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Jesteśmy przy tym firmą z wieloletnim doświadczeniem, można więc na nas polegać.

Sama nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i skierowana nie tylko do użytkowników domowych, ale również przemysłowych. Radzimy sobie bez względu na to, czy naszego klienta interesuje kuchenna odwrócona osmoza, czy też zestaw filtrów wykorzystywanych w fabrykach, a przy tym do każdej sprawy podchodzimy w indywidualny sposób. Co więcej, na terenie Sopotu zarówno monitorujemy, jak i serwisujemy filtry do wody.

Uzdatnianie wody w Sopocie to dla nas żaden problem

Nasze usługi są skierowane nie tylko do użytkowników wodociągów, ale również do osób, które korzystają ze studni głębinowych.

Oferta dla użytkowników wodociągów miejskich

Analiza wody wodociągowej w Sopocie pozostawia wiele do życzenia. Jest dość droga, a tym samym można domniemać, że powinna być zdatna do picia. Niestety, jej jakość często budzi zastrzeżenia. Przyczyną problemów bywa przede wszystkim zjawisko wtórnego zanieczyszczenia, do którego dochodzi w momencie, w którym woda pokonuje drogę do naszych kranów. Już choćby dlatego przed jej spożyciem warto pomyśleć o jej uzdatnieniu.

Użytkownicy wody miejskiej mogą skorzystać z dwóch rodzajów urządzeń, a ich wybór jest uzależniony przede wszystkim od indywidualnych oczekiwań. Odwrócona osmoza to rozwiązanie, które produkuje wodę do celów spożywczych i najczęściej jest wykorzystywane wtedy, gdy chcemy uzdatnić ją w jednym pomieszczeniu. Z kolei stacja uzdatniania wody to propozycja na cały dom. W cenie są również zmiękczacze wody skutecznie radzące sobie z problemem twardej wody.

Oferta dla użytkowników studni głębinowych

Również woda pochodząca z ujęć głębinowych rzadko zachwyca, wątpliwości budzi przy tym nie tylko jej barwa i zapach, ale również mętność. Na szczęście, nasza firma potrafi radzić sobie z tym problemem.

W tym przypadku o największym zagrożeniu mówi się w kontekście wysokiej zawartości żelaza i magnezu. Należy liczyć się jednak i z tym, że w wodzie z ujęć głębinowych można zaobserwować podwyższone stężenie azotanów - dość popularny sygnał świadczący o tym, że w wodzie są bakterie.

Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom nawet najbardziej zanieczyszczona woda nie musi być jednak problemem. Klientom z pomocą przychodzą przede wszystkim odżelaziacze wody, choć w cenie są również lampy bakteriobójcze.

Cytat

Wodociągowa woda w Sopocie ma swoje lepsze i gorsze momenty: zdarzają się dni, kiedy zachwyca krystaliczną czystością, ale i takie, w których straszy brunatną barwą i mętnym osadem. Na uzdatnianie wody pitnej zdecydowaliśmy się z powodu narodzin dziecka. Długo nie mogliśmy zdecydować się na odpowiedni filtr do wody, mając do czynienia z niezbyt rzetelnymi sprzedawcami. W końcu trafiliśmy na Klarsan i był to strzał w dziesiątkę – system odwróconej osmozy dobrany przez pracowników firmy sprawdza się idealnie, a my cieszymy się czystą i zdrową wodą prosto z kranu.

Marcin Kozioł
analityk

Cytat

Uzdatnianie wody to wciąż niszowa branża w Sopocie, tym ciężej o rzetelnego wykonawcę, który w swojej ofercie posiada także przemysłowe filtry do wody. Poszukiwania firmy, która podejmie się kompleksowej wymiany filtrów w farmaceutycznym zakładzie produkcyjnym nie należą do najłatwiejszych zadań, dzięki firmie Klarsan udało się jednak maksymalnie uprościć, a dodatkowo także przyspieszyć ten proces. Dziękuję za owocną współpracę i mam nadzieję na jej kontynuację w przyszłości.


Władysław Piętka
dyrektor technologii i wdrożeń

Cytat

Klarsan to prawdziwi eksperci w branży uzdatniania wody. Z usług firmy korzystam regularnie już od kilku lat, wykorzystując wiedzę i doświadczenie jej pracowników przy wszystkich projektach, które realizuję. Firma Klarsan zajmuje się dobieraniem i wdrożeniem zarówno domowych filtrów do wody, jak i dużych stacji uzdatniających wodę w ramach całego budynku mieszkalnego. Dobrane urządzenia zawsze cechują się najwyższą skutecznością dla danych warunków, a oferta cenowa dla długotrwałej współpracy jest więcej niż korzystna.

Paweł Paluch
deweloper budowlany

Cytat

Chyba każdy użytkownik wody studziennej w Sopocie spotyka się z podobnym do mnie problemem – mętna woda o nieciekawej barwie zupełnie odbiera apetyt na zupy i gorące napoje. Nie wiem nic o technologiach uzdatniania wody, dlatego tym bardziej cieszę się, że od razu trafiłam na godną zaufania firmę, która nie tylko przeprowadziła profesjonalną analizę wody z mojego domowego ujęcia, ale na jej podstawie dobrała także urządzenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Bardzo dziękujemy za pomoc w wyborze stacji, profesjonalną obsługę i rabat!

Marta Kurowska
pediatra

realizacja: omarketing.pl