Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Kielce

Jeśli jakość wody w Twoim domu budzi Twój niepokój, możesz mieć już powody do zadowolenia. Potrafimy to zmienić.

Głównym obszarem naszej działalności są Kielce, a jednym z naszych znaków rozpoznawczych jest to, że jesteśmy w stanie dobierać urządzenia niezbędne zarówno dla użytkowników domowych, jak i przemysłowych.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Kielce

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: kielce@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Wiemy, jak poprawić stan wody, a ponieważ uzdatnianiem wody zajmujemy się już od lat – możesz na nas polegać.

Nie ma przy tym znaczenia to, czy naszego klienta interesuje odwrócona osmoza do kuchni, czy zestaw filtrów do fabryki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a jeśli takie jest życzenie klienta, nie tylko dobieramy odpowiednia technologię uzdatniania wody, ale również dokonujemy samego badania wody. Na terenie Kielc oferujemy tez systematyczny monitoring i serwis filtrów.

Uzdatnianie wody w Kielcach to dla nas żaden problem

Świadczymy swoje usługi zarówno osobom korzystającym z miejskich wodociągów, jak i ze studni głębinowych.

Wodociągi miejskie

Użytkownicy wody wodociągowej w Kielcach teoretycznie nie powinni mieć powodów do niezadowolenia, zapewnia się ich bowiem, że jest ona zdatna do picia. Okazuje się jednak, że teoria i praktyka różnią się między sobą. Wodociągi miejskie uzdatniają wodę, robią to jednak na terenie swoich zakładów. Już w trakcie przepływu woda może wiec ulec wtórnemu zanieczyszczeniu, co uzasadnia jej uzdatnienie przed spożyciem.

Użytkownicy wodociągów miejskich, którzy chcą skorzystać z naszej oferty mogą liczyć na dwa rodzaje urządzeń. Na pierwszy plan wysuwa się tym kontekście odwrócona osmoza, a więc specjalny filtr montowany w kuchni, który uzdatnia wodę do celów spożywczych. Osobom liczącym na rozwiązanie bardziej kompleksowe proponujemy również stację uzdatniania wody na cały dom, a ciekawym elementem naszej oferty są również zmiękczacze wody.

Studnie głębinowe

Konstruując naszą ofertę nie zapomnieliśmy również o użytkownikach studni głębinowych, okazuje się bowiem, że również woda z kieleckich ujęć głębinowych może budzić zastrzeżenia. Jej użytkownicy skarżą się tak na jej barwę, jak i na zapach i mętność, okazuje się przy tym, że mają powody do niepokoju.

Bardzo częstym problemem okazuje się wysoka wartość żelaza i magnezu, alarmować powinno jednak również wysokie stężenie azotanów, które często jest dowodem na obecność bakterii w wodzie.

Jesteśmy jednak w stanie uzdatnić nawet wodę o wysokim stopniu zanieczyszczenia, co jest możliwe miedzy innymi dzięki profesjonalnym odżelaziaczom oraz lampom bakteriobójczym stanowiącym ważny element naszej oferty.

Cytat

Profesjonalna obsługa i korzystna oferta współpracy dla przedsiębiorstw sprawiły, że z usług firmy Klarsan korzystamy już ponad cztery lata, ciesząc się najlepszymi w kategorii uzdatniania wody rozwiązaniami przemysłowymi. Jesteśmy zadowoleni z każdego etapu kooperacji – od analizy i konsultacji w sprawie wyboru filtrów do wody, przez dobór i montaż odpowiednich urządzeń, po serwis gwarancyjny. Jedyna firma w Kielcach, która w obsłudze klienta wykazała się indywidualnym podejściem i zrozumieniem realiów branży produkcyjnej. Polecam gorąco.

Wojciech Kruk
specjalista ds. utrzymania ruchu

Cytat

Jestem wdzięczna pracownikom firmy Klarsan za dobór i montaż zmiękczacza wody idealnie dobranego do potrzeb moich i mojego domu. Pomimo zapewnień, że woda w Kielcach spełnia wszelkie normy użytkowe, ja nie mogłam poradzić sobie z kamieniem, pokrywającym już nie tylko czajnik i armaturę, ale także kosztowne AGD. Firma na pewno spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy z technologią uzdatniania wody nie mają wiele wspólnego, zapewniając profesjonalne doradztwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Edyta Pawłowska
anglistka

Cytat

Współpraca z firmą Klarsan przebiegła pomyślnie i z pewnością skorzystamy z jej usług także w przyszłości. Firma była odpowiedzialna za dobór i montaż zestawu filtrów do wody w instalacji hotelowej. Korzystna oferta cenowa, posiadana przez inżynierów wiedza o technologiach uzdatniania wody i błyskawiczna realizacja czynią z firmy Klarsan najlepszy wybór dla małych i dużych przedsiębiorców w całych Kielcach.

Anna Wilczarz
menager obiektu hotelowego

Cytat

Klarsan to firma godna polecenia wszystkim mieszkańcom Kielc, którzy nie są zadowoleni ze stanu wody w swoim gospodarstwie. Dzięki pomocy pracowników z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem, udało nam się dobrać filtr do wody zaledwie w ciągu jednego spotkania. Montaż urządzenia trwał chwilę, po której cierpliwie wdrożono mnie w jego obsługę. Zarówno uzdatnianie wody, jak i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Marcin Klich
specjalista ds. rekrutacji

realizacja: omarketing.pl