Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Olsztyn

Wiele osób obawia się, że jakość wody w ich domach pozostawia sporo do życzenia. Co przy tym nie bez znaczenia, na ogół nie są to wcale obawy pozbawione uzasadnienia. Jeśli i Ty masz podobne zastrzeżenia, znakomicie trafiłeś.

Zajmujemy się uzdatnianiem wody, a głównym obszarem naszej działalności jest Olsztyn. Jesteśmy profesjonalistami, którzy są w stanie zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym oferując naprawdę skuteczne rozwiązania.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Olsztyn

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: olsztyn@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie uzdatniania wody, jest więc w stanie wspierać zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje zarówno odwróconą osmozę w kuchni, jak i zestaw filtrów instalowanych w fabryce. Każdy problem jest przy tym rozpatrywany przez nas indywidualnie, a wybór odpowiedniej technologii poprzedzany badaniem stanu wody. Na terenie Olsztyna oferujemy również systematyczny monitoring oraz serwis polecanych przez nas urządzeń, co dodatkowo podnosi ich skuteczność.

Uzdatnianie wody w Olsztynie to dla nas żaden problem

Jesteśmy w stanie nieść pomoc zarówno osobom korzystającym z miejskich wodociągów, jak i studni głębinowych.

Woda z wodociągów miejskich

Pracownicy wodociągów miejskich deklarują, że oferowana przez nich woda jest zdatna do spożycia, wątpliwości związane z tą kwestią nie są jednak pozbawione uzasadnienia. Na pierwszy plan wysuwa się to, że proces jej uzdatniania odbywa się jeszcze na terenie zakładów, nietrudno się więc domyślić, że już na etapie transportu do naszych kranów może dojść do wtórnego zanieczyszczenia wody. Uzdatnianie wody przed jej spożyciem jest więc mądrym posunięciem.

Osoby, które są zainteresowane uzdatnianiem wody z wodociągów miejskich, na ogół decydują się na skorzystanie z odwróconej osmozy, a więc specjalnego filtra, który jest montowany w kuchni po to, aby produkować wodę wykorzystywaną w celach spożywczych. Dużą popularnością cieszą się jednak również centralne zmiękczacze wody oraz stacje uzdatniania wody na cały dom.

Woda w studniach głębinowych

Osoby korzystające z ujęć głębinowych na terenie Olsztyna również mają spore zastrzeżenia odnoszące się do jakości wody. Ta jest często dość mętna, wiele do życzenia pozostawia przy tym jej zapach i smak.

Profesjonalne badania potwierdzają przy tym, że nie mamy wcale do czynienia jedynie z subiektywnymi uczuciami. Potwierdzają one, że w wodzie z ujęć notowane jest duże stężenie azotanów wskazujące często na obecność bakterii. Problemem są też wysokie wartości żelaza oraz magnezu.

Uzdatnianie wody głębinowej najczęściej odbywa się z wykorzystaniem odżelaziaczy. Ciekawym rozwiązaniem eliminującym zanieczyszczenie o charakterze mikrobiologicznym są też lampy bakteriobójcze.

Cytat

Czystość wody w przydomowym ujęciu głębinowym od dawna budziła moje wątpliwości, jednak dopiero profesjonalna analiza jej składu chemicznego skłoniła mnie do zainteresowania się tematem uzdatniania wody. Poza Klarsanem, żadna firma w Olsztynie nie była w stanie zaoferować mi rozwiązania mającego na celu redukcję stężenia azotanów w wodzie, dlatego już na początku współpracy doceniłem szerokie spektrum oferowanych działań. W zadowoleniu utwierdziła mnie korzystna oferta cenowa i krótki termin realizacji.

Patryk Borek
inżynier budownictwa

Cytat

Najlepsza firma oferująca urządzenia do uzdatniania wody w całym Olsztynie, a może nawet w całej Polsce. Doświadczenie pracowników firmy Klarsan było nieocenioną pomocą w doborze wielofunkcyjnego filtra do wody studziennej, a błyskawiczny montaż urządzenia pozwolił nam cieszyć się czystą wodą zaledwie kilka dni od złożenia zamówienia. Dzięki rzetelnej usłudze doradztwa udało nam się zaoszczędzić ponad dwa tysiące złotych w stosunku do oferty konkurencyjnej. Polecam.

Aleksandra Szymańska
doradca zawodowy

Cytat

Współpracę z firmą Klarsan rozpocząłem w Warszawie, z radością odkrywając, że działalność prowadzona jest także w Olsztynie. Jako deweloper budowlany jestem odpowiedzialny za dobór optymalnych technologii uzdatniania wody w ramach instalacji wodnych w mieszkaniach moich klientów. Firma Klarsan okazała się nieoceniona zarówno w kontekście konsultacji, wyboru jak i wdrożenia wybranych urządzeń, za każdym razem oferując rozwiązania idealnie dopasowane do parametrów wody w danej instalacji.

Kamil Ramięga
deweloper budowlany

Cytat

Firma Klarsan zajmuje się gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem filtrów do wody w zakładzie produkcji artykułów spożywczych na terenie Olsztyna. Podjęta prawie dziesięć lat temu współpraca okazała się niezwykle owocną , dlatego z radością kontynuujemy ją po dziś dzień. Elastyczne terminy realizacji i indywidualne podejście do klienta czynią z firmy Klarsan idealnego partnera dla dużych i małych przedsiębiorców. Dostępne w asortymencie urządzenia filtracyjne wysokiej klasy z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich zakładów produkcyjnych.

Zbigniew Łyczko
automatyk

realizacja: omarketing.pl