Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Bielsko-Biała

Nasza firma to jeden z tych podmiotów, które rzeczywiście wiedzą, jak poprawić jakość wody w Państwa domach. Już choćby dlatego warto nam zaufać.

Naszym celem jest profesjonalne uzdatnianie wody, a głównym obszarem naszej działalności jest Bielsko-Biała. Ten, kto z nami współpracuje, ma podstawy do tego, aby czuć się bezpiecznie, dajemy bowiem gwarancję tego, że nasze urządzenia będą działać zgodnie z oczekiwaniami.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Bielsko-Biała

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: bielsko-biala@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Naszym atutem jest też wieloletnia obecność na rynku i już choćby dlatego warto jest nam zaufać.

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest również zróżnicowana oferta, kierujemy ją bowiem nie tylko do użytkowników domowych, ale również przemysłowych. Radzimy sobie tak z instalacją odwróconej osmozy, jak i zaawansowanych filtrów wykorzystywanych w fabrykach i za każdym razem można nam zaufać, cechuje nas bowiem indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Uzdatnianie wody w Bielsku-Białej to dla nas żaden problem

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób korzystających z wodociągów, ale i do tych, które wykorzystują wodę ze studni głębinowych.

Co możemy zaproponować użytkownikom wodociągów?

Znajdująca się w Bielsku-Białej woda wodociągowa nie jest tania, a jej dystrybutorzy deklarują, że jest zdatna do picia. Te ostatnie zapewnienie często jest jednak przedmiotem dyskusji, a wątpliwości nie są wcale pozbawione uzasadnienia. Owszem, woda jest oczyszczana na terenie zakładów, gdy jednak pokonuje trasę do naszych kranów, często dochodzi do jej wtórnego zanieczyszczenia uzasadniającego konieczność uzdatniania.

Użytkownicy wody miejskiej najczęściej korzystają z odwróconej osmozy oraz stacji uzdatniania wody. Pierwsze z wymienionych urządzeń uzdatnia wodę w jednym pomieszczeniu i najczęściej jest nim kuchnia. Stacja uzdatniania wody działa w całym domu. Popularne są również zmiękczacze, które niwelują problem twardej wody będący dużym wyzwaniem dla mieszkańców Bielska-Białej.

Co możemy zaproponować osobom korzystającym z ujęć głębinowych?

Gdy analizujemy wodę z ujęć głębinowych znajdujących się na terenie Bielska-Białej, musimy przyznać, że nie budzi ona naszego zachwytu. Odbiorcy skarżą się, że często jest mętna, a zarówno jej barwa, jak i zapach odbiegają od tego, czego należałoby oczekiwać.

Największym wyzwaniem jest w tym przypadku wysoka wartość magnezu i żelaza. Niepokoić może jednak również podwyższone stężenie azotanów, niejednokrotnie okazuje się bowiem, że może ono wskazywać na obecność w wodzie bakterii.

Nawet woda bardzo zanieczyszczona może zostać jednak doprowadzona do stanu, w którym możliwe jest korzystanie z niej. Pomagają w tym profesjonalne odżelaziacze, warto jednak zwrócić uwagę również na lampy bakteriobójcze charakteryzujące się tym, że eliminują zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

Cytat

Woda w Bielsku-Białej zawsze pozostawiała wiele do życzenia, a wyniki jej analizy tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Korzystałem z usług firmy od początkowej analizy, przez konsultację w sprawie filtrów do wody, po sam montaż zmiękczacza. Niewiele jest firm zajmujących się uzdatnianiem wody w naszym regionie, a już na pewno żadna nie robi tego tak dobrze, jak Klarsan. Polecam gorąco, na pewno będę wracał.

Antoni Pietrzak
notariusz

Cytat

Profesjonalne uzdatnianie wody dla domu i biznesu. Z usług firmy Klarsan mieliśmy okazję korzystać przy okazji otwarcia filii biura w Bielsku-Białej, w ramach wyposażenia miejsca pracy nabyliśmy system odwróconej osmozy wraz z montażem. Szybka i fachowa obsługa zasługuje na najwyższą możliwą ocenę firmy, a dobrany przez specjalistów filtr do wody jest wydajny, kompaktowy i estetyczny.

Paulina Król
kierownik zespołu sprzedaży

Cytat

Specjaliści z zakresu technologii uzdatniania wody. Firma Klarsan odpowiadała za dobór i montaż, a obecnie także serwis wszystkich filtrów w naszych restauracjach, zarówno w Bielsku Białej jak i na terenie całej Polski. Wiedza ekspercka, którą posiadają inżynierowie, pozwoliła na dopasowanie urządzeń idealnie do potrzeb małej gastronomii, a indywidualne podejście do klienta i spersonalizowana oferta była dokładnie tym, czego poszukiwaliśmy.

Przemysław Pawlak
restaurator

Cytat

Z firmą Klarsan spotkałem się po raz pierwszy przy okazji wyboru filtra do wody zanieczyszczonej azotanami. Tego typu nietypowego rozwiązania nie mogłem znaleźć nigdzie w Bielsku Białej, pracownik firmy natomiast szybko i w pełni profesjonalnie dobrał urządzenie spełniające wszystkie moje oczekiwania. Termin realizacji zaskoczył mnie pozytywnie, a sam proces montażu nie trwał dłużej niż godzinę. Polecam współpracę.

Szymon Gajewski
specjalista ds. kadr i płac

realizacja: omarketing.pl