Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Gdynia

Jesteśmy firmą, która wie doskonale, jak podnieść jakość wody w Twoim domu. Jeśli nam zaufasz, szybko przekonasz się o tym, jak czysta może ona być.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne uzdatnianie wody, a głównym obszarem naszej działalności jest Gdynia. Współpraca z nami oznacza zresztą bezpieczeństwo, gwarantujemy bowiem nie tylko działanie samych urządzeń, ale również zapewnienie odpowiednich parametrów wody.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Gdynia

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: gdynia@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Co ważne, możesz na nas polegać, już od wielu lat świadczymy bowiem usługi tego rodzaju.

Przygotowana przez nas oferta obejmuje nie tylko te urządzenia, które są wykorzystywane przez użytkowników domowych, pomagamy bowiem również firmom. Jednocześnie każde zlecenie traktujemy priorytetowo, a jeśli klient ma takie życzenie, prowadzimy badania wody na tej podstawie dobierając odpowiednią technologię jej uzdatniania.

Uzdatnianie wody w Gdyni to dla nas żaden problem

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób korzystających z wody wodociągowej, ale i ze studni głębinowych.

Woda z wodociągów miejskich

O wodzie wodociągowej, z którą mamy do czynienia w Gdyni mówi się, że powinna być ona zdatna do picia. Nie powinno być to zaskoczeniem, jest bowiem dość droga. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę jej jakość, nie zawsze mamy powody do optymizmu. Owszem, wodociągi uzdatniają wodę na terenie swoich zakładów, często jednak dochodzi do jej wtórnego zanieczyszczenia na etapie transportu do naszych kranów.

Użytkownicy wody miejskiej mogą korzystać z dwóch rodzajów urządzeń. Na pierwszy plan wysuwa się odwrócona osmoza przeznaczona do uzdatniania wody w jednym pomieszczeniu. Filtr taki montuje się w kuchni, a wyprodukowana za jego pośrednictwem woda nadaje się do celów spożywczych. Często wybierana jest również stacja uzdatniania wody przeznaczona na cały dom, a ponieważ woda w Gdyni jest twarda, klienci z dużym uznaniem wypowiadają się na temat zmiękczaczy wody.

Woda ze studni głębinowych

Również woda pochodząca z gdyńskich ujęć głębinowych może budzić zastrzeżenia. Wątpliwości wywołuje zarówno jej mętność, jak i barwa, często nietypowy bywa jednak również jej zapach. Trudno dziwić się zatem, że tak wiele osób interesuje się jej uzdatnianiem.

Tu największym problemem wydaje się wysoka zawartość magnezu oraz żelaza, co wpływa na walory organoleptyczne wody. Sporym powodem do zmartwienia bywa także podwyższone stężenie azotanów często wskazujące na to, że w wodzie znajdują się bakterie.

Nawet woda bardzo zanieczyszczona nadaje się jednak do uzdatnienia, a doprowadzenie jej do pożądanych parametrów nie jest wcale niemożliwe. Naszym celem jest przy tym spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających odbiorców. Pomagają w tym profesjonalne odżelaziacze wody, a także lampy bakteriobójcze radzące sobie z zanieczyszczeniem mikrobiologicznym.

Cytat

Z firmą Klarsan współpracowaliśmy na terenie stolicy, dlatego ich obecność na rynku w Gdyni niezwykle nas ucieszyła. Zadowoleni z realizacji i perfekcyjnego uzdatnienia wody w ramach poprzednich zleceń, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą także w ramach montażu filtrów do wody w gdyńskim oddziale firmy. Szybki montaż, indywidualne podejście do potrzeb klienta i atrakcyjne ceny urządzeń i usług czynią z Klarsanu najlepszego partnera dla firm i przedsiębiorców.


Kacper Oleszkiewicz
dyrektor operacyjny

Cytat

Myślę, że każdy mieszkaniec Gdyni przyzna mi rację, kiedy powiem, że woda z miejskich wodociągów przyprawia o zawroty głowy. Biorąc pod uwagę cenę, powinniśmy wymagać zdecydowanie więcej, jeżeli chodzi o jej uzdatnienie. Na szczęście na etapie poszukiwań kuchennego filtra do wody, udało mi się znaleźć firmę Klarsan, która nie tylko doradziła wybór konkretnego urządzenia, ale także zamontowała je i zapoznała całą rodzinę z procesem obsługi i wymiany wkładów. Z odwróconej osmozy korzystamy już prawie dwa lata i dawno zapomnieliśmy o brudnej, mętnej wodzie.

Agnieszka Lipska
florystka

Cytat

Jestem ogromnie wdzięczny pracownikom firmy Klarsan za fachową obsługę i błyskawiczny montaż filtrów do wody w szesnastu domach w nowej zabudowie szeregowej na osiedlu w Gdyni. Kiedy poprzedni wykonawca okazał się niezdolny do wykonania zadania w terminie, byliśmy pewni, że nie uda się oddać inwestycji na czas. Pracownicy firmy Klarsan zareagowali jednak błyskawicznie, dostarczając idealnie dopasowane filtry do wody do każdego z nowo-postawionych domów. Szczerze polecam, zarówno firmom, jak i prywatnym odbiorcom mającym na uwadze uzdatnienie wody w domu.

Jan Miśkiewicz
kierownik ds. inwestycji budowlanych

Cytat

Uzdatnianie wody basenowej nie należy do popularnych usług, nawet w kurortowej Gdyni, tym bardziej polecam usługi prawdziwych specjalistów z tej branży. Klarsan to firma z wieloletnim doświadczeniem i bogatą ofertą filtrów do wody, dzięki czemu owocną współpracę w ramach trójmiejskich kompleksów prowadzimy już od 2011 roku. Korzystna oferta cenowa i specjalistyczna wiedza pracowników firmy znacznie wyróżniają się na tle konkurencyjnych wykonawców.


Marek Karolak
kierownik obiektu

realizacja: omarketing.pl