42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Katowice

Szukasz specjalistów od uzdatniania wody? Nie mogłeś trafić lepiej. Jeśli nam zaufasz, szybko dostrzeżesz zmiany.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne uzdatnianie wody zarówno na terenie Katowic, jak i w ich okolicach. Jeśli zechcesz z nami współpracować możesz też liczyć na gwarancję na działanie naszych urządzeń.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Katowice

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: katowice@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Wiemy, jak spełniać oczekiwania klientów, a ponieważ uzdatnianiem wody zajmujemy się już od lat, możemy również pochwalić się odpowiednim doświadczeniem.

Nasza oferta zwraca na siebie uwagę ze względu na wysoki poziom swojego zróżnicowania, jest przy tym skierowana tak do użytkowników indywidualnych, jak i przemysłowych. Oferujemy zarówno odwrócona osmozę do domowej kuchni, jak i zestaw filtrów, które można wykorzystać w fabryce. Co więcej, za każdym razem naszym znakiem rozpoznawczym jest indywidualne podejście do klienta, któremu możemy dobrać odpowiednią technologię uzdatniania wody.

Uzdatnianie wody w Katowicach to dla nas żaden problem

Filtracją wody zajmujemy się kompleksowo – od analizy, po montaż i serwis urządzeń.

Dobór urządzeń na potrzeby domowe, montaż i serwis filtrów

Wszystkim użytkownikom, którzy mają problem z zakupem odpowiedniego urządzenia filtracyjnego, oferujemy usługę konsultacji i doboru technologii właściwej dla oczekiwanych efektów uzdatniania. Na podstawie dokładnej analizy fizyko-chemicznej wody, jesteśmy w stanie precyzyjnie wskazać metodę, cechującą się najwyższą skutecznością w przypadku danych rodzajów zanieczyszczeń. Dbając o komfort naszych klientów zapewniamy pełną obsługę urządzeń na terenie Katowic, włącznie z montażem wybranych filtrów do wody, ich serwisem i regularną konserwacją.

Instalacje przemysłowe i instytucjonalne - projekt i utrzymanie

Zajmujemy się projektowaniem i utrzymaniem instalacji przemysłowych, technologicznych i instytucjonalnych w Katowicach i rejonie. Uzdatniamy wodę dla zakładów produkcyjnych, obiektów basenowych, budynków wielorodzinnych i gospodarstw rolnych. Zespół doświadczonych inżynierów ściśle współpracuje z klientem, aby precyzyjnie odpowiedzieć na jego potrzeby, poprzez dobór i wdrożenie najbardziej wydajnych metod uzdatniania wody obiegowej. Technologię filtracji wybieramy na podstawie wywiadu i analizy składu chemicznego wody. W ramach oferty dostępna jest także szeroka gama produktów do kondycjonowania wody, wraz z możliwością dozowania przez pracownika naszej firmy.

Korzystna i wygodna oferta analizy wody

Najwyższa skuteczność wybranej technologii filtracji zagwarantowana jest poprzez wcześniejszą analizę składu wody, pobranej ze źródła klienta. Na podstawie wyników badania możliwe jest dokładne wskazanie najbardziej optymalnej metody uzdatniania wody, która najlepiej sprawdzi się w przypadku źródła o danej kondycji.

Klientom prywatnym oferujemy wygodną możliwość zbadania próbki wody bez wychodzenia z domu. Zabezpieczona w plastikowej butelce próbka zostaje odebrana przez naszego kuriera z dowolnego miejsca w Katowicach. Wyniki analizy przekazujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej, co znacznie skraca czas oczekiwania.

Projektując instalacje przemysłowe i instytucjonalne, poddajemy wodę badaniom laboratoryjnym, a także testom technologicznym i obciążeniowym. Znając skład chemiczny wody ze źródła klienta, wybieramy złoża i urządzenia, których skuteczność testujemy na pobranej próbce. Dzięki temu gwarantujemy pełną satysfakcję z wdrożonego rozwiązania.