Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Katowice

Jeśli zależy Ci na poprawie jakości wody w domu, nie mogłeś trafić lepiej. Jeśli nam zaufasz, szybko dostrzeżesz zmiany.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne uzdatnianie wody zarówno na terenie Katowic, jak i w ich okolicach. Jeśli zechcesz z nami współpracować możesz też liczyć na gwarancję na działanie naszych urządzeń.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Katowice

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 784 655 005
e-mail: katowice@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Wiemy, jak spełniać oczekiwania klientów, a ponieważ uzdatnianiem wody zajmujemy się już od lat, możemy również pochwalić się odpowiednim doświadczeniem.

Nasza oferta zwraca na siebie uwagę ze względu na wysoki poziom swojego zróżnicowania, jest przy tym skierowana tak do użytkowników indywidualnych, jak i przemysłowych. Oferujemy zarówno odwrócona osmozę do domowej kuchni, jak i zestaw filtrów, które można wykorzystać w fabryce. Co więcej, za każdym razem naszym znakiem rozpoznawczym jest indywidualne podejście do klienta, któremu możemy dobrać odpowiednią technologię uzdatniania wody.

Uzdatnianie wody w Katowicach to dla nas żaden problem

Wspieramy przy tym zarówno użytkowników wodociągów, jak i osoby, które korzystają z możliwości studni głębinowych.

Wodociągi miejskie

Jeśli wierzyć zapewnieniom pracowników wodociągów, woda wodociągowa w Katowicach powinna być zdatna do picia. Nietrudno się jednak domyślić, że teoria i praktyka nie zawsze idą ze sobą w parze. Wodociągi miejskie odpowiadają za uzdatnianie wody na terenie swoich zakładów, często jednak nie mogą odpowiadać za to, co trafia do naszych kranów, już w trakcie przepływu woda niejednokrotnie ulega bowiem wtórnemu zanieczyszczeniu. Jej uzdatnianie przed spożyciem jest zatem wskazane.

Osoby, które korzystają z wody miejskiej, mogą sięgać po dwa typy rozwiązań. Odwrócona osmoza jest filtrem montowanym w kuchni, który produkuje wodę do celów spożywczych. Alternatywą dla niego są stacje uzdatniania na cały dom, wartościowym rozwiązaniem okazują się przy tym centralne zmiękczacze wody.

Studnie głębinowe

Osoby, które korzystają z ujęć głębinowych na terenie Katowic często zwracają uwagę na to, że jakość wody budzi ich zastrzeżenia. Problemem jest przy tym nie tylko jej mętność, ale również barwa oraz zapach.

Według badań problemem jest przede wszystkim wysoka wartość żelaza oraz magnezu, alarmować może jednak również wysokie stężenie azotanów świadczące niekiedy o obecności w wodzie bakterii.

Możemy jednak zapewnić, że nawet woda bardzo zanieczyszczona jest możliwa do uzdatnienia. Jest to osiągalne między innymi dzięki jej profesjonalnym odżelaziaczom oraz lampom bakteriobójczym odpowiadającym za zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

Cytat

Długo męczyliśmy się w domu z wodą o rdzawym kolorze. Co gorsza, katowickie wodociągi podtrzymywały opinię, jakoby barwa ta była niemożliwa, woda miejska miała bowiem być uzdatniona najlepiej, jak to możliwe. Problem faktycznie nie leżał w ujęciu, a samej instalacji domowej. Nie wiem nic o filtrach do wody, dlatego od razu zdecydowałem się na poszukiwania specjalisty, którego szczęśliwie szybko znalazłem. System odwróconej osmozy polecony przez pracowników firmy Klarsan okazał się rozwiązaniem idealnym – tanim, łatwym w montażu i (przede wszystkim) skutecznym.

Artur Węgrzyński
kierownik ds. marketingu

Cytat

Profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb klienta, którymi charakteryzuje się katowicka firma Klarsan sprawiają, że jest ona idealnym wykonawcą nie tylko domowych, ale także przemysłowych systemów uzdatniania wody. W naszej restauracji Klarsan świadczy usługę serwisu pogwarancyjnego filtrów osmotycznych, za których dobór i montaż także odpowiedzialni byli pracownicy firmy. Szybkie tempo realizacji, elastyczna oferta i korzystna dla długoterminowej współpracy cena usług wyróżniają firmę na tle konkurencji.

Paulina Sadowa
restauratorka

Cytat

Firmę Klarsan poznałem w nieco nieprzyjemnych dla siebie okolicznościach: nawracające awarie amerykańskiego filtra do wody zupełnie nie niepokoiły sprzedawcy, który mimo sześciu wizyt serwisowych nie zechciał wymienić urządzenia na zmiękczacz innego producenta. Zrezygnowałem z usług tamtej firmy, a po pomoc udałem się właśnie do Klarsanu. Szybko okazało się, że filtr, który posiadam, to sprzęt znany w branży uzdatniania wody właśnie ze swej awaryjności. Nowy zmiękczacz sprawuje się świetnie, żałuję tylko, że od razu nie zdecydowałem się na usługi profesjonalistów.

Szymon Ferenc
fotograf

Cytat

Klarsan to firma o prawdziwie profesjonalnym podejściu do swojego klienta. Z jej usług po raz pierwszy skorzystaliśmy jeszcze w starym mieszkaniu, w ramach pogwarancyjnej naprawy odwróconej osmozy. Zaskoczeni atrakcyjną ceną, szybką reakcją na zgłoszoną awarię i przede wszystkim ogromną wiedzą z zakresu uzdatniania wody, zdecydowaliśmy się zlecić pracownikom firmy dobór i montaż kolumny węglowej w jednorodzinnym domu na przedmieściach Katowic. Także i tym razem współpraca przebiegła bez zarzutów, a realizacja została wykonana szybko. Polecam.

Jagoda Antczak
główna księgowa

realizacja: omarketing.pl