42 279 64 00
biuro@klarsan.pl

Uzdatnianie wody Bydgoszcz

Do jakości wody w domu i firmie zawsze podchodzi się z duża ostrożnością. Aby nie musieć obawiać się o jej stan, warto zaufać specjalistom.

Jesteśmy podmiotem, który zajmuje się uzdatnianiem wody. Działamy na terenie Bydgoszczy i jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że dzięki współpracy z nami zyskasz dostęp do wody o satysfakcjonujących parametrach.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Bydgoszcz

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: bydgoszcz@klarsan.pl

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w profesjonalnym uzdatnianiu wody będącym usługą polecaną zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Możesz nam więc zaufać nawet, jeśli nie masz najlepszych doświadczeń z podobnymi podmiotami.

Głównym obszarem naszej działalności jest Bydgoszcz, a ponieważ oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, jesteśmy w stanie zaproponować zarówno odwróconą osmozę do kuchni, jak i zestaw filtrów sprawdzający się w fabryce. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że na jego życzenie najpierw badamy wodę, a następnie staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie najbardziej właściwe. Na terenie Bydgoszczy oferujemy przy tym nie tylko monitoring, ale i serwis polecanych przez nas rozwiązań.

Uzdatnianie wody w Bydgoszczy to dla nas żaden problem

Nie musisz martwić się o nic – zbadamy twoją wodę, zamontujemy i naprawimy urządzenia filtracyjne.

Oferta doboru, montażu i serwisu filtrów dla klientów domowych

Wybór odpowiedniej technologii filtracji stanowi wyzwanie dla wielu naszych klientów. Aby ułatwić Państwu to zadanie, oferujemy usługę profesjonalnego doradztwa z zakresu doboru urządzeń filtracyjnych na terenie Bydgoszczy. Wieloletnie doświadczenie w branży i szeroka oferta stacji uzdatniania wody umożliwiają nam wskazanie najlepszej metody dla danego rodzaju zanieczyszczenia. Dbając o komfort i wygodę klientów, zachęcamy do skorzystania z usługi montażowej na terenie Bydgoszczy. W trosce o Państwa satysfakcję, zajmujemy się także serwisem i bieżącym utrzymaniem zainstalowanych urządzeń.

Instalacje przemysłowe i instytucjonalne – projekt i utrzymanie

Dla klientów przemysłowych i instytucjonalnych przygotowaliśmy specjalną usługę projektowania i planowania instalacji wodnej na potrzeby wskazanego procesu. Współpracując ściśle z kierownikiem projektu, oceniamy możliwości zakładu, a następnie dobieramy najbardziej optymalne rozwiązanie problemu. Wybrane technologie wdrażamy, mogąc poszczycić się najszybszym tempem realizacji. Naszą ofertę cechuje ponadto szerokie spektrum środków do kondycjonowania wody wraz z możliwością ich regularnego dozowania w obiektach i zakładach przemysłowych w Bydgoszczy.

Analiza wody na potrzeby domowe i przemysłowe

Kluczem do najwyższej skuteczności dobieranych przez nas rozwiązań jest precyzyjne wskazanie źródła problemu poprzez wykonanie fizyko-chemicznej analizy wody. Znając parametry pobranej próbki jesteśmy w stanie dostosować wydajność wybranej metody filtracji do oczekiwań klienta.

Chcąc oszczędzić czasu i zaangażowania klientom, którzy potrzebują badania wody na potrzeby domowe, przygotowaliśmy wygodną usługę analizy wody, która od użytkownika wymaga wyłącznie zabezpieczenia próbki w plastikowej butelce. Pobraną wodę kurier naszej firmy odbierze od Państwa z dowolnego miejsca w Bydgoszczy, a wyniki dostarczone zostaną przez pocztę elektroniczną.

Dla klientów instytucjonalnych, na potrzeby projektowania instalacji wodnych, proponujemy badanie wody w laboratorium wraz z wykonaniem testów technologicznych i obciążeniowych. Oznacza to, że skuteczność wybranych złóż i urządzeń sprawdzona zostanie bezpośrednio na pobranych próbkach, dając pełną gwarancję skuteczności.