Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005

Uzdatnianie wody Bydgoszcz

Do jakości wody w domu i firmie zawsze podchodzi się z duża ostrożnością. Nic w tym dziwnego, często okazuje się bowiem, że ma ona prawo budzić wątpliwości. Jeśli problem ten nie jest Ci obcy, nasza firma jest w stanie Ci pomóc.

Jesteśmy podmiotem, który zajmuje się uzdatnianiem wody. Działamy na terenie Bydgoszczy i jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że dzięki współpracy z nami zyskasz dostęp do wody o satysfakcjonujących parametrach.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Bydgoszcz

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 882 092 828
e-mail: bydgoszcz@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w profesjonalnym uzdatnianiu wody będącym usługą polecaną zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Możesz nam więc zaufać nawet, jeśli nie masz najlepszych doświadczeń z podobnymi podmiotami.

Głównym obszarem naszej działalności jest Bydgoszcz, a ponieważ oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, jesteśmy w stanie zaproponować zarówno odwróconą osmozę do kuchni, jak i zestaw filtrów sprawdzający się w fabryce. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że na jego życzenie najpierw badamy wodę, a następnie staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie najbardziej właściwe. Na terenie Bydgoszczy oferujemy przy tym nie tylko monitoring, ale i serwis polecanych przez nas rozwiązań.

Uzdatnianie wody w Bydgoszczy to dla nas żaden problem

Pomagamy zarówno użytkownikom wodociągów, jak i osobom, które korzystają ze studni głębinowych.

Użytkownicy wodociągów miejskich

O wodzie wodociągowej, z którą mamy do czynienia w Bydgoszczy mówi się jako o zdalnej do picia. Jej użytkownicy często zwracają jednak uwagę, że jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Trudno się temu dziwić, nie można bowiem zapominać o tym, że sam proces jej uzdatniania następuje na terenie zakładu wodociągowego. Podróż wody do naszych kranów jest więc często okazją do jej wtórnego zanieczyszczenia. Już choćby dlatego jej uzdatnienie przed spożyciem wydaje się mądrym posunięciem.

Użytkownicy wody miejskiej mogą zatem skorzystać z dwóch rodzajów rozwiązań. Na pierwszy plan wysuwa się w tym kontekście odwrócona osmoza będąca instalowanym w kuchni filtrem produkującym wodę do celów spożywczych. Ciekawym rozwiązaniem jest jednak również stacja uzdatniania wody na cały dom, już od jakiegoś czasu sporą popularnością cieszą się przy tym również centralne zmiękczacze wody.

Posiadacze studni głębinowych

Osoby, które korzystają z ujęć głębinowych na terenie Bydgoszczy również mają poważne zastrzeżenia odnoszące się do tego, czy woda jest naprawdę zdrowa. Zastrzeżenia budzi przy tym nie tylko jej barwa orz zapach, ale również to, że woda taka jest dość mętna.

Okazuje się, że nie są to wyłącznie subiektywne odczucia. Badania prowadzone przez naukowców zwracają naszą uwagę na to, że woda ma wysoką zawartość żelaza i magnezu, niepokoić może jednak również podwyższone stężenie azotanów, które często wskazuje na obecność w wodzie bakterii.

Po raz kolejny okazuje się jednak, że nawet woda bardzo zanieczyszczona może być zdatna do spożycia. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki profesjonalnym odżelaziaczom, a także dzięki lampom bakteriobójczym, dzięki którym można rozwiązać problem zanieczyszczenia mikrobiologicznego.

Cytat

Firma Klarsan to synonim profesjonalizmu w dziedzinie technik uzdatniania wody. Jako instalator hydrauliczny mam częsty kontakt z filtrami do wody i równie częsty problem z ich niewłaściwym zastosowaniem w domowych instalacjach. Profesjonalny dobór urządzenia i zaprogramowanie go zgodnie z parametrami wody to kluczowa kwestia, która najczęściej warunkuje późniejsze prawidłowe działanie filtra. Wszystkim swoim klientom z Bydgoszczy polecam kontakt ze specjalistami z firmy Klarsan przed podjęciem decyzji zakupowej.

Władysław Brzozowski
instalator hydrauliczny

Cytat

Gorąco polecam usługę analizy składu chemicznego wody wykonywaną przez firmę Klarsan, jak i późniejsze wsparcie w kwestii doboru zmiękczacza idealnego względem jej parametrów. Inżynierowie z firmy Klarsan w rzetelny sposób przedstawili mi ofertę i proponowane rozwiązania z zakresu uzdatniania wody studziennej, pozostawiając mi kwestię wyboru producenta i finalną decyzję o zakupie urządzenia. Zaproponowany filtr do wody to wydajne urządzenie, które świetnie sprawdza się w przypadku twardej wody na terenie Bydgoszczy i okolic.

Łukasz Tokarski
psycholog

Cytat

Współpracę z firmą Klarsan podjęliśmy przy okazji dorocznego przeglądu zestawu filtrów w bydgoskim obiekcie hotelowym. Atrakcyjna oferta cenowa, szybkie terminy realizacji i imponująca wiedza merytoryczna pracowników firmy sprawiły, że podjęliśmy decyzję o zleceniu firmie pełnego zaopatrzenia nowego obiektu w urządzenia uzdatniające wodę. Po realizacji tego projektu jesteśmy przekonani, że współpracę z firmą Klarsan pragniemy kontynuować także w ramach kolejnych przedsięwzięć.

Joanna Kapica
dyrektor operacyjny

Cytat

Obecność kamiennego osadu w czajniku i na armaturze zauważyłam już jakiś czas temu, nie spodziewałam się jednak, że problem jest aż tak poważny. Dopiero awaria pralki, która zmusiła mnie do jej wymiany sprawiła, że skontaktowałam się ze specjalistami z branży uzdatniania wody. Firma Klarsan w przystępny sposób przybliżyła mi działanie filtrów do wody, sugerując rozwiązanie najlepsze dla parametrów wody z bydgoskich wodociągów. Powoli zapominam już o kamiennym osadzie, a Panom z firmy Klarsan dziękuję za profesjonalną pomoc.

Lidia Marczak
doradca zawodowy

realizacja: omarketing.pl