Filtry do wody

Zadzwoń do nas: 42 279 64 00
Napisz do nas: biuro@klarsan.pl

SZYBKI KONTAKT:
Łódź
+48 42 279 64 00
+48 696 965 194
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 882 092 828
+48 784 655 005
+48 696 965 194
+48 784 655 005
Filtry do wody » Uzdatnianie wody » Uzdatnianie wody Opole

Uzdatnianie wody Opole

Troska o to, aby jakość wody w ich domach była jak najwyższa, łączy ze sobą dziesiątki osób. My staramy się im pomóc.

Zajmujemy się profesjonalnym uzdatnianiem wody i notujemy na tym polu ogromne sukcesy. Głównym obszarem naszej działalności jest Opole, jesteśmy przy tym w stanie dobierać urządzenia, które przypadną do gustu zarówno klientom indywidualnym, jak i przedstawicielom firm.

Napisz do nas - odpowiadamy w 24 godziny

Opole

Przedstawiciel regionalny
tel.: +48 696 965 194
e-mail: opole@klarsan.pl

Cytat

Oferujemy urządzenia tylko sprawdzonych, europejskich producentów. Stacje uzdatniania wody zbudowane są w oparciu o markowe podzespoły. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Piotr Wróbel
Inżynier technolog, Klarsan

Zaufanie naszym pracownikom jest w pełni naturalne, na rynku jesteśmy przecież obecni od lat i to właśnie doświadczenie jest naszą szczególnie mocną stroną.

Radzimy sobie bez względu na to, czy przedmiotem zainteresowania odbiorcy jest odwrócona osmoza, czy też zestaw filtrów wykorzystywanych w fabryce, a jednocześnie do każdej kwestii podchodzimy indywidualnie. Na życzenie klienta dokonujemy badania wody, aby na podstawie jego wyników zaproponować najbardziej adekwatne rozwiązanie. Na terenie Opola zapewniamy też regularny monitoring i serwis polecanego przez nas sprzętu.

Uzdatnianie wody w Opolu to dla nas żaden problem

Jesteśmy dumni również z tego, że możemy nieść pomoc zarówno użytkownikom wodociągów miejskich, jak i studni głębinowych.

Problemy z wodociągami miejskimi

Osoby, które korzystają z wody wodociągowej w Opolu oczekują, że będzie ona zdatna do picia, takie są bowiem zapewnienia pracowników wodociągów. Nie można jednak zapominać o tym, że proces uzdatniania następuje na terenie zakładów wodociągowych, na etapie transportu może więc dojść do tak zwanego wtórnego zanieczyszczenia. Już choćby dlatego uzdatnianie wody przed spożyciem jest dobrym posunięciem.

Osoby korzystające z wody wodociągowej mogą wybierać jedno z kilku rozwiązań. Najczęściej jest to odwrócona osmoza, a więc instalowany w kuchni filtr, którego przeznaczeniem jest produkcja wody wykorzystywanych w celach spożywczych. Modne są jednak również centralne zmiękczacze wody oraz stacje uzdatniania mające zasięg na cały dom.

Problemy ujęć głębinowych

Gdy analizujemy wodę z ujęć głębinowych znajdujących się na terenie Opola, nie możemy zaprzeczyć temu, że budzi ona spore zastrzeżenia. Problem dotyczy tak jej barwy, jak i zapachu, nie da się przy tym ukryć, że często jest niepokojąco mętna.

Niepokoić powinna przede wszystkim wysoka zawartość magnezu i żelaza, choć wątpliwości budzą też azotany, ich podwyższone stężenie sugeruje bowiem, że w wodzie mogą się znajdować bakterie.

Osoby, które poszukują skutecznych rozwiązań swoich problemów najczęściej decydują się na profesjonalne odżelaziacze wody. Sporym zainteresowaniem cieszą się jednak również lampy bakteriobójcze o dużej skuteczności działania.

Cytat

Mętna woda o nieprzyjemnym zapachu to problem, który dotyka właścicieli instalacji z ujęciem głębinowym prawdopodobnie na terenie całego Opola. Także i my musieliśmy zmierzyć się z nim podczas budowy domu, z zaskoczeniem odkrywając niepokojącą barwę wody z przydomowej studni. Firma Klarsan błyskawicznie poradziła sobie z problemem dobierając urządzenie wielofunkcyjne o optymalnych parametrach. Polecam każdemu, kto planuje zakup filtra lub innych technologii uzdatniających wodę.


Alicja Krawiec
redaktor wydawniczy

Cytat

Z firmą Klarsan po raz pierwszy mieliśmy do czynienia w 2012 roku, kiedy to podjęliśmy współpracę w zakresie serwisu i obsługi pogwarancyjnej zestawu przemysłowych filtrów do wody w łódzkiej fabryce. Po pięciu latach ponownie skorzystaliśmy z jej usług, tym razem w ramach pełnego zaopatrzenia w infrastrukturę do uzdatniania wody na terenie zakładu produkcyjnego w Opolu. Profesjonalny dobór urządzeń, szybki termin realizacji i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że współpraca z firmą Klarsan jest owocna i w pełni zgodna z oczekiwaniami.

Arkadiusz Wdowiak
dyrektor ds. produkcyjno-technicznych

Cytat

Uzdatnianie wody pitnej to wciąż temat, którego w Opolu nie porusza się często, a firm oferujących profesjonalne filtry do wody można w naszym mieście szukać ze świecą. Na szczęście dobry znajomy polecił mi firmę Klarsan, która w pełni kompleksowo zajęła się doborem technologii uzdatniającej wodę pitną w ramach prowadzonej przeze mnie kawiarni. W wyborze utwierdziła mnie w pełni bezpłatna konsultacja przed zakupem i atrakcyjna oferta cenowa. Polecam.

Danuta Kopiec
właścicielka kawiarni

Cytat

Współpracę z firmą Klarsan nawiązałem po awarii kotła grzewczego, wywołanej wysokim stopniem twardości wody z opolskich wodociągów. Żałuję, że tematyką uzdatniania wody nie zainteresowałem się zanim doszło do kosztownej usterki, skłoniło mnie to jednak do podjęcia odpowiednich kroków, tzn. montażu filtra do wody. Inżynierowie z firmy Klarsan dobrali urządzenie na podstawie wyników testu twardości wody, i zaprogramowali je zgodnie z jej parametrami. Jeszcze raz dziękuję za współpracę.

Jacek Kot
dyrektor operacyjny

realizacja: omarketing.pl